اسکلت فلزی

شرکت پکوک سازه صنعت ( سهامی خاص ) بیش از 20 سال تجربه در زمینه ساخت سازه های فولادی و با هدف ارائه خدمات تولید سازه های فولادی با کیفیت و استانداردهای ملی پایه گذاری گردیده است . 
شرکت سازه های نوین پکوک قصد دارد با استفاده از ابزار و امکانات و نیروی متخصص اجرا سازه های فلزی را با بهترین کیفیت و رعایت استانداردهای لازم و در سریعترین زمان ممکن به انجام برساند و پایبند تعهدات خود در هر شرایطی باشد . 
مشخصات کارخانه 
شرکت سازه های نوین پکوک با دارا بودن کارخانه ای به مساحت 6000متر مربع واقع در ماهدشت در شعاع 40 کیلومتری شهر تهران واقع گردیده است و مسیرهای دسترسی آن به شهر تهران از 3 محور امکان پذیر می باشد . 
کارخانه دارای 2000متر مربع سالن سقف می باشد و کل فضای کارخانه تحت پوشش جرثقیل قرار دارد و در واقع کل فعالیت ساخت در فضایی به مساحت 2000متر مربع انجام می پذیرد . شرکت با دارا بودن برق صنعتی به میزان 250آمپر توان تولید ماهیانه 800 تن سازه فلزی را دارد . 
  
تجهیزات و امکانات 
ردیف وسایل تعداد 
1 جرثقیل سقفی 10 تن ، با دهانه 18 متر طول حرکت 60 متر 2 دستگاه 
2 جرثقیل سقفی 5 تن با دهانه 18 متر و طول حرکت 60 متر 3 دستگاه 
3 جرثقیل دروازه 20 تن بادهانه 25 متر و طول حرکت 100 متر 2 دستگاه 
4 دستگاه برش اتوماتیک 7 فکه برش طولی و عرضی اتوماتیک 2 دستگاه 
5 دستگاه برش اتوماتیک 1و 2 فکه 10 دستگاه 
6 دستگاه جوش زیر پودری گام الکتریک 4 دستگاه 
7 دستگاه جوش CO2 گام الکتریک 20 دستگاه 
8 دستگاه جوش رکتی فایر گام الکتریک 40دستگاه 
9 ژنراتور Volvo 200 4 دستگاه 
10 ژنراتور 2دستگاه 
11 کمپرسور 3 دستگاه 
12 مخزن سند پلاست 1 دستگاه 
13 سنگ فرز 50 دستگاه 
14 دریل رادیال 4 دستگاه 
15 دریل پایه دار 3 دستگاه 
16 دریل مگنت 5 دستگاه 
  
نیروی انسانی 
شرکت سازه های نوین پکوک دارای پرسنل مجرب و کار آزموده به تعداد مورد نیاز هر پروژه می باشد و در شروع هر پروژه از کلیه عوامل اجرایی تست جوشکاری بعمل می آید و جهت آن پروژه خاص کارت جوشکاری مخصوص و بنام همان پروژه جهت جوشکاری صادر گردیده و در پرونده پروژه ثبت می گردد. 

روشهای ساخت و جوشکاری (WPS) 
دفتر فنی شرکت سازه های نوین پکوک بعد از ارائه نقشه های مادر و عقد قرارداد نسبت به تهیه نقشه های شاپ دراوینگ پروژه اقدام می نماید و سپس نسبت به هر پروژه و براساس نقشه ها نوع سازه و محاسبات انجام شد . دفترچه WPS ( روشهای جوشکاری و ساخت ) تهیه گردیده و پس از تائید دستگاه نظارت ساخت پروژه براساس WPS ارائه شده آغاز می گردد. 

کنترل کیفیت 
بخش کنترل کیفیت شرکت سازه های نوین پکوک در دو بخش مجزا مشغول به فعالیت می باشد که شامل بازرسی ابعادی و کنترل چشمی جوش که توسط پرسنل شرکت سازه های نوین پکوک و طی فرم های موجود انجام می گردد و بخش دیگر شامل انجام تست های MT , PT , UT و سایر موارد مورد نیاز می باشد که توسط شرکت های معتبر طرف قرارداد انجام می پذیرد که مدارک مربوط به هر بخش به صورت کتبی به اطلاع کارفرما می رسد 

 

 

 

 

 

برای استعلام قیمت اسکلت فلزی با ما تماس بگیرید 

09127658055